Sigortalı Akaryakıt Nakliye HizmetiSigortalı Akaryakıt Nakliye Hizmeti

Akaryakıt Müşteriye Ulaşana Kadar Sigortalıdır

Sigortalı nakliye elbette kendinizi güvence altına almak demektir. Nakliye firmamız taşınacak akaryakıtın sigortasını yaparak sizleri garanti altına alıyoruz. Nakliye esnasında akaryakıtın zarar görmesi gibi durumlarda sigorta şirketleri bedelleri ödeyerek sizlerin mağduriyetinin önüne geçiyor.

Kaliteli ve hızlı nakliye sizlere güvence de sağlıyor. Nakliye sigortası tüm şirketleri ilgilendiren önemli bir durumdur. Sizlerin memnuniyeti ve mağdur olmaması için tüm imkanları sağlıyoruz.

Nakliyat sektörü oldukça kapsamlı bir sektördür. Alınan hizmet oldukça fazladır. Akaryakıtın güvenle taşınması bizim işimizdir.

Sigortanın süresi dikkat edilmesi gereken önemli konulardan biridir. Sigorta yapılırken birkaç gün uzun tutulmasında yarar vardır.

Sigorta yapılacağı anda sigorta poliçesine yazılacak bilgilerin eksiksiz ve doğru şekilde yazılması önemli kurallardan biridir.

Sigorta poliçesine kurum bilgileri, taşınacak kişi, taşıyacak araç, soför ve firma bilgilerinin tam olması gerekiyor.

Sigortası yapılacak akaryakıt taşınacağı noktaya kadar güven içinde taşınıyor. Aksi durumlarda hiçbir sıkıntı ile karşı karşıya kalmayacaksınız. Sigortalı nakliye sayesinde oluşabilecek olumsuzlara karşı tedbirli şekilde nakliyat işlemini tamamlıyoruz.

Belli başlı kurallara uyulduğu sürece sıkıntıyla karşılaşmanız söz konusu değildir. Ayrıca kurallar çerçevesinde hareket edildiğinde zararınızın karşılanmasını da garanti altına almış olacaksınız.

Hepimiz için önemli olan bu konu sizlere sunduğumuz ayrıcalıklardan biridir. Unutmayın ki sigorta şirketleri sigortayı yalnızca yol sigortası olarak yapmaktadır. Aracın kaza yapması gibi durumunda taahhüt etmektedir. Islanma veya aracın içinde oluşabilecek hasarlar durumunda sigorta şirketi ödeme yapmıyor. Bizler bu durumda her türlü önlemi alıyoruz.

Sizlerin mağdur olması durumunu ortadan kaldırıyoruz. Taşıma emniyetini oluşturarak olası olumsuzluklara karşı tedbir alıp yola devam ediyoruz. Böylece akaryakıt taşımayı daha da güvenli şekilde sürdürüyoruz. Kalitenin tek adresinde sigortayı da ihmal etmeyerek sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. İçiniz rahat şekilde bize güvenmekte sizlerde haklısınız.

Tam veya kısmi hasar sonucunda masraflar gerekli prosedürler yapılarak size iade ediliyor.

Fakat sigortalının kasti hareketi ile oluşan hasarlar, aşınma, yıpranma, ambalaj yetersizliğinden oluşan hasar ve ziyanlar bu durumda hariç tutuluyor.

Herhangi bir kaza ile karşılaştığınızda bile hasarınızı karşılamak için araçların sigortalı olması bir avantajdır. Doğru adres, doğru tercih sizi güvene götürecektir.